mobil: +421 911 556 331, e-mail: mail@krajciova.sk, web: www.krajciova.sk

3.11.07

SOPK Nitra: Analýza a zlepšovanie procesov

Schopnosti ľudí patria často medzi najmenej využívané zdroje v podniku. Podľa odborníkov využíva sa iba 10-20% intelektuálneho potenciálu ľudí.

30.10.2007 sme sa v rámci cyklu vzdelávania manažérov venovali analýze a zlepšovaniu procesov - kvalitatívna a kvantitatívna analýza procesov, simulácia procesov, six sigma, lean six sigma, kaizen a TOC. Rozprávali sme sa o zložitosti riešenia problémov vo firmách a spôsoboch, ako tieto náročné úlohy riešiť. Precvičili sme si myšlienkové mapy a obrátený brainstorming. Pozreli sme sa aj na dobré knihy o zlepšovaní procesov.

Stretnutia v Nitre sú pre mňa veľkým obohatením. Som veľmi potešená záujmom, schopnosťami a spoluprácou s manažérmi, ktorí semináre navštevujú. Veľmi pozitívne bol seminár prijatý aj na strane zákazníkov - spätná väzba 1,09 (najlepšie hodnotenie 1, najhoršie hodnotenie 3). Zlepšujeme sa. :-)

Galéria sa nachádza tu.

8.11.2007 sa opäť stretneme v Nitre. Tentokrát k téme manažment. Už teraz sa teším na stretnutie s vami. Pripravila som pre vás množstvo cvičení. Budeme sa tiež hrať s legom.
:-)

Pekne vás pozdravuje

Marta Krajčíová

Žiadne komentáre: