mobil: +421 911 556 331, e-mail: mail@krajciova.sk, web: www.krajciova.sk

19.2.17

Vzdelávací portál: Online

VZDELÁVACÍ PORTÁL
Rýchlu komunikáciu, informácie a zdieľanie znalostí mohli donedávna využívať iba vyvolení. Dnes sme omnoho demokratickejší a rovní a táto tendencia bude pokračovať i naďalej. Eric Brynjolfsson a Andrew McAfeeVZDELÁVACÍ PORTÁL: ONLINE

Vzdelávací portál: online

Procesná organizácia
- Stratégia
- Marketing
- Predaj
- Financie
- Kvalita
- Procesy
- Organizačná štruktúra
- Zamestnanci

Efektívny manažér
- Manažéri
- Komunikácia
- Time management

Manažment 21
- Kultúra
- Sloboda
- Inovácie
- Zmena
- Zápal
- Manažment

Modely riadenia
- Sebariadenie
- Podnikanie
- StartUp

Systémy riadenia
- Toyota Production System
- Baťov systém riadenia
- SMK ISO 9001: 2008
- Systém výkonnosti

FORMA
Podklady k vzdelávaniu majú formu pdf, xls, video, html súborov. Súbory sú umiestnené na serveri lektorky. Na tomto blogu budem postupne zverejňovať obsah jednotlivých modulov v grafickej forme, prostredníctvom vzdelávacieho portálu. Časti vzdelávacieho portálu, ktoré sú uverejnené na blogu, vám poskytujú prehľad štruktúry a obsahu jednotlivých modulov online vzdelávania.

Vzdelávací portál obsahuje dva typy modelov: model s koncovkou KAT a model s koncovkou eEPC. V modeli KAT je znázornená štruktúra vzdelávania s hierarchiou vnárania. Kliknutím na zelený stromček vedľa objektu sa dostanete na nižšie úrovne prezerania, prípadne na zoznam hierarchizovaných modelov, ktoré daný objekt obsahuje. V modeli eEPC sú zobrazené dokumenty. Objekty modelov sú bez liniek na konkrétne súbory. V hornom menu sú informácie pod kolónkou prehľad modelov.

Vzdelávací portál vypracovaný podľa vašich požiadaviek a s linkami na dokumenty vám bude zaslaný mailom po úhrade faktúry.

Kontakt
V prípade vášho záujmu o vypracovanie cenovej ponuky, ma prosím kontaktujte:

mail@krajciova.sk
mobil: +421 911 556 331

Marta Krajčíová

Žiadne komentáre: